Na farmě

Na farmě

pátek 28. října 2016

Ready for fall

S podzimem a zimou přicházejí mé pracovně hektické stresové dny a nejlepší lék na přeplněnou mysl jsou drobná hladká oka. I když hlava bloudí, ruce pracují, přestože volných chvil je málo. Zklidnění, zaútulnění, chumlání i studená rána s horkou kávou.

Ready for fall od Isabell Krämer mě oslovil na první dobrou. Započat na podzimním nabíjecím víkendu v Krušných horách.6 komentářů:

 1. Zdravím :-), podzim snad až letos prožívam nějak klidově, jinak to cítím stejně. Práce venku nevyčerpávají tolik fyzicky jako psychycky, aby se vše stihlo, ten vnitřní neklid nedá spát. Pletu též jen jednoduché věci "hektary", kde se nemusí moc myslet.
  Pohodový podzim, Kája.

  OdpovědětVymazat
 2. To bude parádní svetr, už jsem na něj také koukala. Zdravím od Karlštejna! Lenka

  OdpovědětVymazat
 3. Nakonec vyhrála červená!Prima! Petra

  OdpovědětVymazat
 4. Luci, já nějak přehlídla, že ses tu zase objevila. Krásný pletení, jsem ráda, že můžu aspoň kousek vidět! A těším se na výsledek! Už je? nebo ještě není?

  OdpovědětVymazat

 5. شركة المثالية للتنظيف - المثالية للتنظيف بالمنطقة الشرقية تسعد بتقديم خدماتها المتميزة للتنظيف ومكافحة الحشرات بالمنطقة الشرقية فتعد الشركة المثالية للتنظيف بالدمام والخبر والقطيف والجبيل والاحساء وسيهات وجدة
  اتصل الان واحصل علي خدمات شركة المثالية بخصم 50% لجميع خدماتها الاتية

  المثالية للتنظيف
  شركة المثالية للتنظيف بالدمام
  شركة المثالية للتنظيف بالخبر
  شركة المثالية للتنظيف بالجبيل

  المثالية
  شركة المثالية للتنظيف بالاحساء
  شركة المثالية للتنظيف بالقطيف

  اذا اردتم التعامل مع شركة المثالية للنظافة الشاملة بالمنطقة الشرقية تواصلوا معنا علي وسوف تحصلون علي خدمة لائقة باسعار مناسبة فتعد اسعار المثالية للتنظيف رخيصة ومناسبة لجميع عملائه

  ________

  OdpovědětVymazat